Ainulaadsed elamused

Meie tiim on kokku pannud meeldejäävad üritused sinu seltskonnale, mis seovad fotonäitused oma ala parimatelt rahvusvahelistelt fotokunstnikelt, Rohelise Michelini Tärniga pärjatud restorani, tunnustatud joogimenüü ja eklektilise üritusteprogrammi.

Õhtusöök Miles Aldridge'I näitusesaalis

Miles Aldridge’i särava retrospektiivi “Neitsi Maarja. Supermarketid. Popkorn. Fotod aastatest 1999 – 2020” näitusesaal jookseb läbi terve Fotografiska 2. korruse. Pakume võimalust veeta õhtu ainulaadsel temaatiliselt õhtusöögil, kus serveerime Fotografiska kokkade menüüd, mis toob Miles Aldridge’i teosed seintelt taldrikule.


Õhtusööki saab tellida oktoobri lõpuni kuni 80 inimesele ning seda on võimalik siduda meelelahutusliku programmiga. Väiksemale seltskonnale saab õhtusööki tellida väiksemas näitusesaalis.
Vaata videot õhtusöögist.

Fototuur kahele mulliga

Kahekesi koos giidiga näituste avastamine annab võimaluse teha oma külastus eriti põnevaks, avastades lugusid piltide taga ning saades rohkem teada fotokunsti maailmast. Privaatne tuur kahele koos mulliga on ideaalne meeldejäävaks elamuseks kui soovid kogeda midagi uut või üllatada endale olulist inimest.


Privaatse tuuri hind kahele koos klaasi mulliga on 85€. Soovi korral saab tuuri tellida ka suuremale grupile.

Suvekokteili saladused tagahoovis

Üks ideaalne linnasuve ajaviide sõpruskonnale. Kokkusaamist alustame jalutuskäiguga maailmaklassi fotonäitustel. Peale seda toimub kokteilide töötuba, kus Fotografiska baari tiim räägib hooaja trendidest ja ka jookide säilitamise ning helendamapanemise nippidest. Ühiselt valmistame kaks suvist kokteili – üks alkoholiga, teine ilma.
Muuseumikülastusele kulub aega orienteeruvalt 1h, töötoale samuti 1h. Koosolemise pikendamiseks on võimalus lõuna- või õhtusöögiks broneerida laud Fotografiska panoraamvaatega restoranis või rohelusse kasvavas tagahoovis.


Hind 39 eur/inimene või 34 eur/inimene kui seltskonnas on 10+ külalist (sisaldab muuseumipiletit, kokteilide töötuba ning 2 kokteili igale osalejale).

Muuseumijutud Cava ja kohvilauaga

Külasta maailmaklassi fotonäituseid ja veeda seejärel aega hubases kohvikus nautides kerget einet.
Näitustele juhatame Sind klaasi Cavaga ja peale külastus on laud kohvikus Sinu seltskonna jaoks valmis seatud. Muuseumikülastusele kulub aega orienteeruvalt 1h, kohv koos ampsuga nii kaua kui ise soovid.


Hind 29 eur/inimene või 24 eur/inimene kui seltskonnas on 10+ külalist (sisaldab muuseumipiletit, klaas maja Cavat, kohvi/teed, karahvinivett, croissanti singi ja juustuga, pastel de natat marjadega).