Pühapäev perega

FAMILY FUN DAY

Tule kogu perega!

Fotografiska kutsub taas perepäevale! Seekord sukeldume Hassan Hajjaj värvikirevasse moemaailma.

– Lastele (kuni 18.a k.a) meie maja näitused koos täiskasvanuga külastades TASUTA!
– Imetore programm!
– Kohvikus Hassan Hajjaj näitusest inspireeritud hommikusöök lastele ja suurematele!

Kell 11:00-12:00 Tuur lastele ja nende peredele Hassan Hajjaj näitusel

Tore võimalus avastada fotokunsti ka kõige väiksematele! Külastame Fotografiska uut näitust: Hassan Hajjaj “Vogue, araabia erinumber”. Hassan Hajjaji värvirohkes, hoogsas ja dünaamilises loomingus tuleb väga hästi esile nii tema Maroko päritolu kui ka tänapäevase Londoni mõjutused. Olgu tegu fotode, installatsiooni, popiliku moe, sisekujunduse või Marokost pärit taaskasutatud argiesemetest valmistatud mööbliga, igal juhul on Hajjaji kunsti läbivaks jooneks teatav hiphopile ja reggaele omane rütmilisus.

Kell 12:00-13:00 Hassan Hajjaj loomingust inspireeritud papitrüki töötuba

Teeme toredaid värvilisi papitrükis pildiraame Hassan Hajjaj stiilis. Lõikame sinu pildilt figuuri ja koloreerime ning trükime siis toreda fotokunstniku Hassan Hajjaj stiilis mustritega tausta ja kõige lõpuks dekoreerime uhkelt ja kirevalt mustriliseks ka papist pildiraami!

PS! Töötuppa palume kindlasti kaasa võtta mõni koopia enda portreepildust või mõnest muust toredast pildist mida tahaksid raamida!

Töötuba sobib 1.-6.klassi lastele. Grupi suurus kuni 20 last.

Kell 11:00-16:00 Pühapäevane brunch

Hiline hommikusöök, panoraamvaated ja võimalus lihtsalt nautida.

Brunchid on osa meie jätkusuutlikkust toidumaailmast, leiad siit nii klassikalisi hommikumaitsed kui uusi üllatajaid. Set menüü hind külalise kohta on 26 eur / koos klaasi šampanjaga 34 eur.

Hinnas sisaldub eri maitsete valik, sealhulgas üks pearoog. Kohapeal eraldi valikud ka lastele. Pilet näitusele brunchitajatele -20%!

Näitused

Näitused avatud 10:00-18:00! Ootame Fotografiskasse!