Opening hours

09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00

Sündmused

Tuurid, nii öösel kui päeval, fotojutud, peod, kontserdid, elav muusika, nädalavahetusel ja sees.
Tutvu Fotografiska üritusteprogrammiga allpool.

Artist Talk: Mandy Barker ja Kertu Birgit Anton

14. november kell 19:00

Sel nädalal kuulutame avatuks oma uusima näituse "Mere leiud", mille taga on kunstnik Mandy Barker, kes juhib inimeste tähelepanu sellele, kuidas plast hävitab loodust meie ümber.
Barkeri omapärane kunstiline nägemus ning koostöö merebioloogide, laiema avalikkuse ja mitme keskkonnaorganisatsiooniga teevad temast ainulaadse fotograafi ja aktivisti.

Fotograafiga astub arutellu Kertu Birgit Anton, kes on keskkooli õpingute kõrvalt ühtlasi ka kliimaaktivist. Kertu alustas aasta tagasi isikliku ettevõtmisega, mis toodab taastöödeldud materjalidest tekstiilkotte (SISU Kott). Lisaks sellele on ta noore kliimaaktivisti Greta Thunbergi tegevusest alguse saanud #fridaysforfuture liikumise liige, korraldades seejuures ka ise kliimastreike.

Jazz.ee ja Fotografiska LIVE

20. november kell 19:00-22:00

Liisi Koikson - laul
Raun Juurikas - klahvpillid
Andre Maaker - kitarrid
Peedu Kass - basskitarr
Martin Petermann - löökpillid

Kontsert “Ajaväli” valmis Eesti 100. juubeliks ning kujutab Eesti kulgemist läbi saja aasta – ja tegelikult läbi ajaloo üldiselt - rõhutades, et paljude keerukate sündmuste taustal on eestlasi alati saatnud ka rõõmutunne. See on rõõm elu üle, rõõm päikese, metsa, maa ja armastatute üle, oma keele ning kultuuri üle ja nüüd juba sajandijagu ka oma riigi üle.
Projekt toob kõlamaailmade valdaja Raun Juurikase eestvedamisel fookusesse valiku rõõmu ja soojuse energiaga täidetud eesti heliloojate lugusid läbi aegade, mis näitavad kodumaise muusikakultuuri päikeselist poolt.

Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal.

Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

Nils Berg Cinemascope (Rootsi) / Jõulujazz 2019

29. november kell 19:00-20:30

Rootsi jazzi Felliniks nimetatud Nils Berg on põhjamaise jazzi üks markantsemaid muusikuid, kellel jagub ülevoolavat talenti erinevate koosseisude juhtimiseks ning tantsulavastuste, installatsioonide ja filmiprojektide loomiseks. Multiinstrumentalistina valdab ta saksofoni, klarnetit, flööti, viiulit ja klahvpille, mille spektreid on laiendatud elektrooniliste ja visuaalsete vahenditega.

Juba aastal 2000 võitis ta Rootsi bigbändide kompositsioonikonkursi “Jazzverk 2000” ja 2007. aastal pälvis prestiižika Jazz-In-Sweden auhinna. 2004. aastal loodud koosseisuga The Stoner saavutas Berg Põhjamaades märkimisväärse tuntuse. Tõeline läbilöök saabus aga koosseisu Nils Berg Cinemascope moodustamisega aastal 2009. Koos trummar Christopher Cantillo ja bassisti Josef Kallerdahliga loodud trio võttis eesmärgiks siduda jazzirütmid muusikaliste videokippidega, luues sellega unikaalse meetodi erinevate maade artistide koosmusitseerimiseks. Tulemust on nimetatud plahvatuslikult andekaks ja vastupandamatult haaravaks. Laval sündiv elamus hajutab piirid digitaalse ja akustilise, visuaalse ja helilise maailma vahel.

Jazz.ee ja Fotografiska LIVE | ÖöTöÖ

4. detsember kell 19:00-22:00

Nagu ööldakse, "ÖÖS ON ASJU".
Öige suur hulk muusikud üle ilma kuuluvad öötööliste hulka ja neid iseloomustab töö, mis ulatub ühel või teisel moel ikka öösse. Ilmselt ei ole palju selliseid öötöid, mida samaaegselt ka hobiks saab pidada. Dšässmuusikute puhul see just nii on ning enamalt jaolt tehakse tööd vaatamata ööle suure röömuga. ÖöTöÖ kontsert on selleks hea näide.

Kavas on muusika, mis suures osas on sündinud just öösel. Kontserdil kõlab Toomas Rulli uus materjal ja vanemast loomingust uued öötöötlused. Muusika kuulub stiililiselt dšässi piirideta maailma ja on oma iseloomult optimistlik, kaasakiskuv ning tantsuline.

ÖÖTÖÖ kvinteti öötöölised on:
Allan Järve - öötrompetil
Danel Aljo - öötenor saksofonil
Raun Juurikas – ööklahvpillidel
Heikko Remmel – öökontrabassil
Toomas Rull – öötrummidel

Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

F7

5. detsember kell 19:00

F7 tuleb taas! Pidu neile, kes tahavad tantsida juba 7 õhtul! Seekord Fotografiska Tallinnas. Pange kalendritesse suurelt ja punaselt kirja 5. detsember. Detailid tulekul.

Toimunud Sündmused

R2 Jazzitup! x Tahira (BRA)

8. november kell 23:00

Esimene lumi langeb sageli just novembris, kuid enne veel enne maandub siia ka JazzItUp´i kauaaegne koostööpartner teiselt poolt Atlandit, otse Brasiiliast – austatud senjoorad ja senjoorid (ning eriti senjoriitad!), meil on au esitleda:

DJ TAHIRA / São Paulo, BRASIILIA

Tahira on DJ-na tegutsenud juba 20 aastat. Ta segab omavahel muusikat troopilisest fangist ja aafrika rütmidest, tantsulisest jazzist kuni ultramoodsate vibratsioonidenii välja. Mängides iganädalaselt muusikat kodustes São Paulo klubides on Tahira oma välistuuridel jõudnud esinema klubidesse ja festivalidele Londonisse, New Yorki, Pariisi, Tokyosse, Berliini, Montreali, Aucklandi ning veel maailma paljudesse teistesse suurematesse ja väiksematesse linnadesse.

Tallinna peol Tahirale sekundeerimas:

HAMMER / S Ä M P L E R
DJ ORAV / R2 JAZZITUP!
ERKIN ANTOV / R2 JAZZITUP!
SAN ANTONIO / R2 JAZZITUP!

Pilet esimesel tunnil 5 €, hiljem 10 €| pidu + näitused 12 €

Akustilised Miljardid

7. november kell 19:00-22:00

Marten Kuningas, Raul Ojamaa, Peedu Kass ja Kristjan Kallas ehk ansambel Miljardid toovad lavale oma lugude paremiku akustilises võtmes.

Miljardid on olnud viimastel aastatel üks enim armastatud Eesti rokkbände nii publiku kui kriitikute poolt. Debüütalbumit “Kunagi läänes” hinnati eelmise aasta jaanuaris kolme Eesti muusikaauhinna vääriliseks, nende hulgas tunnustus “Aasta albumi” kategoorias.

Kontsertidel tulevad muuhulgas ettekandele bändi hitid nagu “Olendid”, “Vilkuvad kollased” ja “Tule Koju”. Marten Kuninga varasemast repertuaarist on kavas kindlasti “Tagurpidi vaal” – lugu, millel on tänaseks Spotifys kuulamisi juba üle ühe miljoni. Akustilise vormi on saanud ka bändi kevadel ilmunud “Imeline” EP palad.

Reedene Fototuur Laura Nestoriga: Alison Jackson "Tõde on surnud"

1. november kell 18:00

1. novemberil toimuv fototuur on nii mõnelgi põhjusel väga eriline. Kõigepealt tasub silmas pidada, et vaid loetud nädalad on veel võimalik skandaalset Alison Jackson "Tõde on surnud" näitust külastada ja sel korral on läbiviijaks Laura Nestor!

Laura kuulub Eesti tuntuimate moefotograafide hulka ning ta on oma väljapaistva stiiliga pildistanud ka palju värvikaid reklaame. Ühtlasi on valmis saanud tema uus fotokalender ning käesolevast nädalast jõuab see ka Tallinna Fotografiskasse müügile!

ALYONA ALYONA (UKR)

2. november kell 21:00

Ukraina hip-hop artist alyona alyona jõudis inimeste teadvusesse 2018. aasta lõpus videosingliga „Рибки” („Kalad”). Viraalhitiks saanud video kogus YouTube' is kiirelt miljon vaatamist ning tagas varem Kiievi lähedal ühes väikeses külas lasteaiakasvataja ametit pidanud artistile joonelt hip-hop sensatsiooni ja Ukraina räpi tulevikulootuse staatuse. Artisti on märganud ja toetanud muusikast kõnelev meedia nii artisti kodumaal kui sellest väljapool, kirjeldades teda kui üht mulluse aasta peamist muusikalist avastust. Muuhulgas on temast kirjutanud Vogue, Independent ja The New York Times, kes nimetas ta viieteistkümne Euroopa artisti hulka, kellel tasub silma peal hoida. Tema debüütalbumi "Pushka" ilmumine oli tänavuse aasta üks oodatuimaid sündmusi Ukrainas.

Kuula: https://lnk.to/PUSHKA

Soodushinnaga kontserdi- ja combo-piletid eelmüügis Ticketeris, ukselt 20€ / €27 (kontsert+näitus)

Kontserdipiletiga tasuta sissepääs afterparty'ile: Bump N' Grind (alates 23:00, vanusepiirang 18+)

ROY AYERS (USA)

22. oktoober kell 19:00-22:00

Meil on suur au esitleda Fotografiska Tallinna laval tõelist elavat jazzlegendi – Los Angeles’i linnast pärit Ameerika jazz-funk-soul helilooja, vibrafonivirtuoos ja muusikaprodutsent Roy Ayers!

Ayers alustas oma karjääri juba 1960ndatel aastatel, salvestades mitmeid albumeid Atlantic Records’ile. Tema karjäär võttis uued pöörded 70-ndatel Polydor Records plaadifirmas, kus temast kujunes üks jazz-funk žanri pioneeridest. Ta on ka üks võtmefiguuridest acid jazz liikumises ning teda kutsutakse ka kui “Godfather of Neo Soul”. Tuntuimad tema kirjutatud lood on “Everybody Loves the Sunshine”, “Searching” ja “Running Away” ning teda on nimetatud ka enim hip-hopis sämplitud artistiks.

Roy Ayers on üks nendest artistidest, kelle karjäärile tagasi vaadates võib näha jazzi arengut läbi aastakümnete - 60-ndatel swingivast bebopist ja cool jazz'ist 70-ndate disco ja boogie'ini, 80-ndate analoogsüntesaatoritest 90-ndate hip-hopini, kustema üks tuntuimatest koostöödest leidub “Guru’s Jazzmatazz Vol. 1” albumil. 2000-ndatel proovis Ayers kätt house-muusikas, töötades koos žanri suurkujudega Masters at Work ja Kerri Chandler, mängis vibrafoni näiteks Erykah Badu “Mama’s Gun” albumil ning oli muuhulgas ka fiktiivse raadiojaama Fusion FM saatejuht arvutimängus Grand Theft Auto IV. 2015. aastal astus ta üles ka Tyler, The Creator’i albumil “Cherry Bomb” ning on jätkanud aktiivselt ümber maailma tuuritamist. Ka Eestisse jõuab septembrikuus oma 79. sünnipäeva tähistanud legend oma järjekordse Euroopa turnee käigus.

MIANG

5. oktoober kell 21:00 – 23:30

MIANG on 2019. aastal sündinud indie/ambient koosseis, mis seob endaga ühte muusikutest paari Mick ja Angeelia Pedaja.
MIANG-i muusikaline kõlapilt varieerub erinevate kultuuride vahel nii akustiliselt kui ka elektroonilisse põimununa. Debüütalbum “Life Of Patterns” ilmus selle aasta augustis, millel on kaasategev ka keelpillikvartett Prezioso ning trummidel ja trompetil Aivar Surva.
5.oktoobril Tallinnas, Fotografiskas (telliskivi 60a/8) tulevad esitlusele kõik albumil kõlavad lood, löökpillidel Rauno Vaher.

Uksed avatakse 21:00

LIVE 22:00

DJ Peeter Ehala (TIKS) alustab enne kontserti, kui ka jätkab õhtut mõnusas olemises pärast seda.

Hind eelmüügist 15€
Kohapealt 17€
Lapsed kuni 12a tasuta

Reedene Fototuur Maarja Loorentsiga: Kirsty Mitchell "Imedemaa"

27.september kell 18:00

Kirsty Mitchelli liigutav näitus on hingetoiduks kõigile, kes seda kogevad. Sel reedel viib Fotografiska Tallinn näituste juht Maarja Loorents kõiki huvilisi fototuurile, kus avatud saavad nii “Imedemaa” uksed kui ka telgitagused.

Reedene Fototuur Andri Maimetsaga: Kirsty Mitchell "Imedemaa"

11. oktoober kell 18:00

Tule ja saa osa erilisest fototuurist koos Andri Maimetsaga, kes aitab Kirsty Mitchelli piltide sisse minna.
Andri on professionaalne jutuvestja – alustanud kirjutava ajakirjanikuna Postimehes ja rääkivana Vikerraadios, tegutseb ta nüüdseks suhtekorraldajana poliitikas ja kultuuris. Hingelähedaseimaks peab ta tööd Eesti filmidega, neist viimaste seas näiteks „Polaarpoiss“ ja „Seltsimees laps“. „Muidugi võib mängufilme vaadata kui ühte jutustusviisi – sellel on algus ja ots –, ent lähemal uudistamisel näete, et iga film on pilguheit sügavale looja südamesse.“.

BAHAMADIA (USA)

19. september kell 20.00

Philadelphia linnast pärit Bahamadia alustas hip-hopis 1990-ndate aastate alguses. Pärast independent singli "Funk Vibe" (1993) edu jäi ta silma Gang Starrile ja peatselt allkirjastas ta oma esimese plaadilepingu. Tema debüütalbumit "Kollage" (1996) peetakse selle perioodi üheks klassikaliseks projektiks - album on läbinisti produtseeritud suurnimede nagu DJ Premier, Da Beatminerz, Ski, Guru ja The Roots poolt. Lisaks kolmele sooloalbumile on ta aastate jooksul ka külalisartistina paljudes projektides kaasa löönud - tema koostööde nimekirjas on suur hulk nimekaid hip-hop artiste nagu näiteks The Roots, Guru, Talib Kweli, Jedi Mind Tricks, Erykah Badu ja Spacek ningka hip-hopi žanri piiridest väljuvaid projekte nagu Roni Size ("New Forms"), Morcheeba ja Brand New Heavies. Bahamadiat teatakse kui uuendusmeelset artisti ja homsete trendide eelkäijat ning paljud artistid mainivad teda kui oma inspiratsiooni ja eeskuju. Kindlasti teatakse teda kui ühte kõikide aegade parimat nais MC-d. Bahamadia on endiselt ka muusikas aktiivne, tema viimane projekt kannab nime Dialed Up ning selle kontseptsiooniks on, et kogu muusika valmib nutitelefonis.

Uksed avatakse kell 19.00

Konsterti algus kell 20.00

Pilet eelmüügist 15€

Pilet kohapeal 20€

James Dalton (USA) / Sügisjazz 2019

18. september kell 19:00-20:30

New Jerseyst pärit bluesman James Dalton on laulik ja maailmarändur, poeet ja jutuvestja, kes on leidnud endale kuulajaid nii väikestes klubides kui suurtel festivalilavadel.
Muusikut paeluvad inimkarakterid ning rännakuil kogetu jagamine. Kohtumised ei toimu üksnes kontserdilavadel, vaid ka metrooplatvormidel, elutubades või raadioeetris, jalgu trampides ja trummi lüües, huilates ja hõikudes, kitarri plõnnides ja suupilli puhudes.

Kontserdikavaga „Songs and Stories“ on ta esinenud nii klubides kui ka ülikoolides üle Ameerika. Hiljuti ilmus James Daltonilt kogumik „Words“, kus on kõrvuti nii poeemid kui laulud. Tema värske album ilmub sügisel ja ilmselt kuulevad seda esimesena Tartu ja Tallinna bluusifännid.

Koosseis: James Dalton – vokaal, kitarr, suupill

Facebooki üritus

Fotojutud / autogrammid Alison Jacksoniga

30. augustil kell 19.00-20.00

Meie seni hullim näitus tuleb Alison Jacksonilt. Reedel 30. augustil jagab Alison skandaalse näituse tekkelugu.

“Tõde on surnud. Mitte midagi, mida meile näidatakse, ei saa usaldada, miski pole autentne. Tahan publikule adresseerida, mida selline info meiega teeb, mis kujutelmi see loob ning kuidas see omakorda meie taju mõjutab. Kasutan selleks inimlikku uudishimu, mis tekitab meis soovi piiluda kuulsuste suure sümboolse väärtusega avaliku kuvandi telgitagustesse," kirjeldab Jackson oma näituse mõtet.

Lisaks saab kohapealt osta Alisoni fotoraamatut ning saada autorilt autogrammi.

Jutud saavad olema inglise keeles.

Pildil ei ole printsess Diana

Fotojutud Kirsty Mitchelli ja Kaupo Kikkasega

13. september kell 19.00

Kirsty Mitchelli unistuste maailm üheskoos maagiliste olevuste, metsade ja taimedega avaneb Fotografiskas 13.septembril. Mitchell jagab publikuga oma viis aastat kestnud projekti teekonda, mis algas 2009. aasta suvel – mõni kuu pärast tema ema traagilist surma vähi tõttu. See on lugu, mis jutustab ühest sügavast leinast välja tulemise teekonnast.

Vaatajat embav näitus “Imedemaa” mõjub aina pimedamaks mineval sügisesel ajal liigutavalt ja paeluvalt. Seekordsetel Fotojuttudel on Kirsty vestluspartneriks fotograaf Kaupo Kikkas.

Fototuur / autogrammid Alison Jacksoniga

31. augustil kell 12.00-13.00

Meie seni hullim näitus tuleb Alison Jacksonilt.
Laupäeval 31. augustil kell 12 tutvustab näitust Alison isiklikult.

“Tõde on surnud. Mitte midagi, mida meile näidatakse, ei saa usaldada, miski pole autentne. Tahan publikule adresseerida, mida selline info meiega teeb, mis kujutelmi see loob ning kuidas see omakorda meie taju mõjutab. Kasutan selleks inimlikku uudishimu, mis tekitab meis soovi piiluda kuulsuste suure sümboolse väärtusega avaliku kuvandi telgitagustesse," kirjeldab Jackson oma näituse mõtet.

Lisaks saab kohapealt osta Alisoni fotoraamatut ning saada autorilt autogrammi.

Tuur saab olema inglise keeles.

Pildil ei ole Donald Trump.

Dam-Funk LIVE

23. augustil kell 20.30-03.00

Damon “DāM-FunK” Riddick on moodsa funk muusika kehastus ja neo-boogie žanri kuningas. Pärast tema debüüti Stones Throw plaadifirma all 2008. aastal on DāM-FunK’ist kujunenud jätkuvalt areneva funk-žanri edasiviiv jõud ja üks selle põnevamaid produtsente. Tema debüütalbumi “Toeachizown” ilmumisest täitub 10 aastat ning see on tema esimene kontsert Eestis!

Arendades aastate jooksul oma eklektilist ja futuristlikku soundi, algatas DāM koos sõpradega 2006. aastal L.A.-s kiirelt ülipopulaarseks kujunenud klubiõhtu Funkmosphere Venice Boulevard’il asetsevas klubis Carbon, mis taaselustas ja elavdas boogie skene terves linnas. Pärast seda on DāM-i partnerlusest Stones Throw'ga sündinud 2009. aasta debüütplaat “Toeachizown” ja 2015. aasta album „Invite the Light“, kogumikplaat „Adolescent Funk“ (2010), “Higher” koos Steve Arringtoniga (2013) ja “7 Days of Funk” koos hip-hop legendiga Snoop Dogg. Tema värskeim, käesoleva aasta maikuus ilmunud EP “STFU II” jätkab mõtteliselt sealt, kus tema DJ-Kicks kogumikplaat pooleli jäi – valik lugusid, mis on talle omaselt vähemalt sama dreamy kui nad on funky. Tema stiil on selgelt äratuntav ka eelmise aasta koostööst Christine'i and the Queens’iga (“Girlfriend / Damn, dis-moi”) ning remiksidest Cut Copy’ist ja The Avalanches’ist.

NB! Kontsert kell 22:00

Kontserdi afterparty (alates 23:00) - JazzItUp!
DJ Erkin Antov / Orav / SanAntonio

Facebooki üritus

Öötuur Alison Jacksoniga

30. augustil kell 23.00-00.00

Fotografsika Tallinn avab sügishooaja Alison Jacksoni näitusega "Tõde on surnud".

Alison Jackson on fotograaf, kes töötab vaatlejana. Otsides kirglikult ideaalset nurka, täiuslikku modelli ja perfektset maski, on tervikloo jutustamisel igal rekvisiidil oma kindel roll. Doppelgängerid ehk teisikud portreteerivad privaatseid ning mõnikord ka intiimseid ja paljastavaid situatsioone. Jackson uurib fotolavastuste kaudu, milline mõju on kuulsustel meie enda kogemustele ning tõstatab küsimusi kuulsuste kultuuri ja publiku kõmuhimu kohta.

Tuur saab olema inglise keeles.

Pildil ei ole printsess Diana.

Jazz.ee LIVE | XVI hooaja avakontsert: Estonian Voices

6. september kell 19.00-22.00

Mitme auhinnaga pärjatud Estonian Voices on eksperimenteerimislembene vokaalsekstett. Nende ampluaa hõlmab jazzi, klassikalist muusikat ja folki ning repertuaar koosneb nii originaalloomingust kui ka rahvamuusikast, teiste hulgas isegi paarist pop-hitist.

Kadri Voorand – alt
Mikk Dede – tenor
Mirjam Dede – sopran
Maria Väli – sopran
Rasmus Erismaa – bariton
Aare Külama – bass

Ansambli nutikas stiil lõimib mängulisust absoluutse tehnilise meisterlikkusega, mida ühendavad kelmikas naeratus ja hurmav annus vokaalset helikunsti.

Facebooki üritus

Pentti Sammallahti kaks viimast fototuuri

25.august kell 12:00 ja kell 15:00

Pentti Sammallahti armastatud näitus "Kauge maa" on viimast nädalat Fotografiska Tallinnas.

Palume eelnevalt registreerida fototuur.tallinn@fotografiska.com

Facebooki üritus

Fotojutud Jimmy Nelsoni ja Kristjan Järviga

16. august kell 18.00-19.30

Jimmy Nelson avas meie Fotojuttude sarja ning meil on rõõm temaga neid jätkata. Avaürituse suure populaarsuse ja positiivse tagasiside põhjal teeme uue võimaluse tema lugusid kuulda. Seekord saab Jimmy vestluspartneriks dirigent Kristjan Järvi.

Jimmy teekonda fotograafiamaailma ning elamusi maailma kaugeimates paikades saab kuulama tulla näitusepiletiga. Sama piletiga saad enne või pärast jutte minna ka näitust vaatama.

Palume eelnevalt registreerida https://forms.gle/mPFVbSLWq6xDa8t77

Facebooki üritus

Fotojutud / autogrammid Jimmy Nelsoniga

17. augustil kell 18.00-19.30

Jimmy Nelsoni seekordsed viimased fotojutud. Jimmy jagab oma erakordset teekonda fotomaailmas, seiklusi maailma kaugeimates paikades ja kohtumisi kõige haruldasemate hõimude ja kultuuridega.

Jimmyt saab kuulama tulla näitusepiletiga, millega on võimalik enne või pärast ka näitust ennast vaatama minna.

Lisaks on võimalik me poest osta Jimmy fotoraamatut, millele autor ka lahkelt autogramme jagab.

Jutud saavad olema inglise keeles.

Palun registreeri eelnevalt fototuur.tallinn@fotografiska.com

Facebooki üritus

Öötuur Jimmy Nelsoniga

16. augustil kell 23.00-24.00

Jimmy Nelson tuleb taas Tallinna ning teeb isiklikult fototuuri. Suurepärane võimalus kohtuda autoriga ning kuulda lugusid piltide taga fotograafilt endilt. Jimmy on käinud pildistamas maailma kaugeimates paikades ning selle käigus elanud koos haruldaste kultuuride ja kogukondadega.

Tuuri lõppedes jätkub allkorrusel ILUS TIKS x Anett x Yasmyn Live | Fotografiskas

Tuur + pidu = 28 eurot

Järgmisel päeval toimub veel Fototuur Jimmy Nelsoniga ja Fototuur noortele Jimmy Nelsoniga ning veidi varem on võimalus kuulata Fotojutud Jimmy Nelsoni ja Kristjan Järviga

Palume eelnevalt registreerida fototuur.tallinn@fotografiska.com

Facebooki üritus

Fototuur Jimmy Nelsoniga

17. august kell 16:00-17:00

Jimmy Nelson naaseb fototuuridega Tallinna. Võimalus kuulda fotograafilt endilt seiklustest maailma kaugeimates paikades ning kohtumistest haruldaste kogukondadega. Tegemist on viimase tuuriga tema külastusel. Sama päeva hommikul toimub Fototuur noortele Jimmy Nelsoniga ning päev varem Öötuur Jimmy Nelsoniga.

Tuuri hind on näitusepilet + 15 eurot.

Palume eelnevalt registreerida fototuur.tallinn@fotografiska.com

Facebooki üritus

Fototuur noortele Jimmy Nelsoniga

17. augustil kell 12.00-13.00

Jimmy Nelson fototuur spetsiaalselt kooliõpilastele. Osaleda saavad põhi-, kesk- ja ülikooliõpilased. Jimmy tutvustab oma fotomaailma telgitaguseid, seiklusi mööda maailma rännates ja kaduvaid kultuure ning traditsioone jäädvustades. Tuur toimub inglise keeles.

Tuuril osalemiseks tuleb osta näitusepilet ning ette näidata õpilase staatust tõendav dokument.

Palun registreeri eelnevalt fototuur.tallinn@fotografiska.com

Facebooki üritus

Meie leheküljel jätkates nõustute meie küpsiste ja privaatsustingimustega. PRIVAATSUSTINGIMUSED

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close