Privaatsusteade

CULTUREWORKS PRIVAATSUS JA KÜPSISPOLIITIKA September 1, 2021

CultureWorks (“CultureWorks”, “meie”) kogub, salvestab ja töötleb teavet meie teenuste liikmetelt, veebisaidi külastajatelt ja kasutajatelt (“teie”). CultureWorks hindab teie privaatsust ja teeb kõvasti tööd teie teabe kaitsmiseks. See privaatsuspoliitika (edaspidi “poliitika”) kirjeldab teavet, mida kogume teilt, kui suhtlete meie veebisaidiga, meie sidusettevõtete veebisaitidega (nt NeueHouse ja Fotografiska, “tütarettevõtted”) või külastate meie füüsilisi asukohti (ühiselt) , “Teenused”).

Kui te ei soovi, et me teie teavet vastavalt meie eeskirjadele koguksime või kasutaksime, siis ärge kasutage teenuseid.

Allpool leiate meie eeskirjad jagatud osadeks, mis kirjeldavad kõiki meie andmete kogumise tavasid. Sektsioonid on järgmised:

 1. Kokkuvõte
 2. Nõusolek andmete kogumiseks
 3. Millist teavet me kogume
 4. Kuidas me teie teavet kogume
 5. Kuidas me teie teavet kasutame
 6. Miks me teie teavet kogume ja kasutame?
 7. Teie teabe jagamine
 8. Andmeedastused
 9. Teie GDPR -i õigused seoses teie teabega
 10. Konfidentsiaalsus ja turvalisus
 11. Kolmanda osapoole teenused
 12. Teie California õigused

 

1.) Kokkuvõte

Meie privaatsuspoliitika on kirjutatud selleks, et teile selgelt selgitada ja kirjeldada, kuidas me kogume, kasutame, jagame ja avalikustame CultureWorksi teenuste kaudu kogutud teavet. Oleme jaganud oma poliitika kaheks erinevaks osaks: (1) see lühike kokkuvõtte jaotis, mis annab üldise ülevaate meie privaatsuspraktikast; ja (2) põhjalikum poliitika, milles kirjeldatakse, millist teavet me kogume, kuidas ja miks me seda teavet kogume, ning teie õigusi seoses teie andmetega. Allpool olevatest punktidest leiate meie poliitika peamised valdkonnad, millest peaksite teadlik olema. Soovitame teil enne teabe edastamist lugeda kõik eeskirjad.

 • Kogume isikuandmeid mitmel põhilisel viisil, sealhulgas teavet, mille edastate otse CultureWorksile, teavet, mida kogume teie teenuste kasutamisel, ja teavet, mida saame kolmandatelt osapooltelt.
 • Võime aeg -ajalt jagada teie teavet kolmandate osapooltega, sealhulgas teavet, mis on vajalik meie teenuste pakkumiseks.
 • Võite taotleda kustutamist, koopia taotlemist, parandamist, töötlemise piiramist või vastuväiteid ja andmete edastamist, saates oma päringu e-postiga aadressile privacy@cultureworks.com.
 • Kuigi ei ole võimalik tagada, et teie teave jääb täielikult turvaliseks, kasutame teie teabe kaitsmiseks äriliselt mõistlikke jõupingutusi.

 

2.) Nõusolek andmete kogumiseks

Kasutades meie teenuseid, nõustute teie isikuandmete kogumisega, kogudes teavet otse teilt või meie jälgimistehnoloogiate, näiteks küpsiste abil. Samuti nõustute, et CultureWorks kogub ja kasutab teie teavet meie eeskirjades kirjeldatud viisil.

See veebisait ei ole suunatud ega mõeldud kasutamiseks lastele ega alla 18 -aastastele. Me ei kogu teadlikult teavet alla 13 -aastastelt.

Meie teenustele juurdepääsu ja nende kasutamisega nõustute kõigi käesolevas poliitikas sätestatud tingimustega. Enne meie teenuste kasutamist lugege eeskirju tervikuna ja naaske perioodiliselt sellele lehele, et muudatused üle vaadata. Võime seda poliitikat aeg -ajalt värskendada ja jätkates meie teenuste kasutamist pärast selliseid värskendusi, nõustute nende muudatustega.

 

3.) Millist teavet me kogume

Kogutavate andmete liigid

Isiklikud andmed. „Isikuandmed” on andmed, mida keegi saaks kasutada teie isiklikuks tuvastamiseks või teiega ühenduse võtmiseks. See hõlmab sellist teavet nagu teie nimi, e -posti aadress, telefoninumber või aadress. See võib sisaldada ka teie mitteavalikku teavet, mis on seotud või seotud mis tahes ülalmainitud andmetega. „Anonüümsed andmed” on andmed, mis ei ole teie isikuandmetega seotud ega nendega seotud. Anonüümsed andmed iseenesest ei suuda teid isiklikult tuvastada. CultureWorks kogub nii isikuandmeid kui ka anonüümseid andmeid.

Konto teave. Konto registreerimisel kogume teie kohta teatud teavet. See hõlmab põhiteavet, nagu teie e -posti aadress, nimi, telefoninumber ja aadress. Kui täidate oma konto kaudu küsitlusi, säilitame ka need andmed. Samuti võime koguda teavet sündmuste kohta, millele te vastate, ja teavet teie huvi ja erinevate ürituste, programmide, teenuste ja sisu kohta, mille kaudu pääsete juurde meie teenuste kaudu.

Sündmuse teave. Kui külastate meie teenuste kaudu isiklikke või virtuaalseid üritusi, salvestame teie osalenud sündmuse, täidetud küsitlused või üritusel tehtud ostud.

Sotsiaalmeedia. Võimalik, et saate mõne sotsiaalmeedia konto meie teenustega linkida. Kui lingite selliseid sotsiaalmeedia kontosid, võime pääseda teie konto pinnateabe profiiliteabele, sealhulgas teie nimele, profiilipildile, kontaktiloendile, kasutajanimele, piltidele ja videotele, soole, sünnipäevale, asukohale, inimestele, keda jälgite ja/või kes teid jälgivad, ja teie tehtud või meeldivad postitused. Oma konto linkimisega nõustute, et CultureWorks kogub lingitud teavet vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale. Kui te ei soovi jagada teatud teavet mõnelt muult sotsiaalmeedia kontolt, peaksite oma konto eelistusi muutma. Igasugune teave mõnest teisest sotsiaalmeedia teenusest allub sotsiaalmeedia võrgustiku enda andmekaitsetavadele ja seda ei kontrolli CultureWorks. Seetõttu peaksite enne konto linkimist meie teenustega läbi lugema kõigi sotsiaalmeedia teenuste privaatsuspoliitika, millega soovite linkida.

Seadme ja tehnilist teavet. Kui kasutate meie teenuseid läbi arvuti või nutitelefoni me koguda teavet teie seade, sealhulgas teie brauseri tüüp, oma operatsioonisüsteemi, teie IP-aadress, oma Interneti-teenuse pakkuja või mobiilsideoperaatori, IDFA, MAC aadress ja ainulaadne seade tunnus. Samuti kogume krahhi palke, aruanded vead, tagasisidet meie teenuste, toepäringuid ja teatud seadme kasutamise kohta. Saate lülitada välja küpsiseid kaudu oma brauseri seadeid. Samuti kogume teavet teie seadme kui kasutate meie app, nagu krahhiaruande vead ja oma tegevust rakenduses.

Finantsinfo. Kui ostate meie teenustest liikmelisuse või toote, salvestame teie ostu siseauditi eesmärgil või teile täiendava sisu ja tootepakkumiste saatmiseks ning teie tehingu lõpuleviimiseks teie krediitkaardi andmete kogumiseks. Me ei säilita kaardi andmeid. See antakse meie finantsteenuse pakkujale ainult tehingu lõpuleviimiseks.

Asukohateave. Võime koguda teatud asukohateavet, näiteks riiki või aadressi, kui esitate selle meile otse, seadme teabe kaudu või muul viisil. Näiteks kui pääsete meie teenustele juurde arvuti või mobiilseadme kaudu, võime turvalisuse, reguleerimise ja jõudluse huvides teie IP -aadressi kaudu teie täpse asukoha koguda. Saate seadme seadete kaudu piirata, millist asukohateavet CultureWorksile esitate. Kui osalete üritusel või külastate mõnda meie füüsilist asukohta, salvestame teie asukohas viibimise ajal teie asukoha.

Taotleja andmed. Kui te taotlete asendis CultureWorks või meie tütarettevõtted, kogume mõned oma isiklikke andmeid. See teave sisaldab teie nimi, aadress, isikukood, sünniaeg ja hariduslik taust.

Teave Alates muudest allikatest. Võime koguda teavet muudest allikatest, näiteks ürituste reklaamimise kaastoetajatest ja ostudest, et anda teile juurdepääs kampaaniatele või konkreetsele sündmuste teabele.

 

4.) Kuidas me teie teavet kogume

Kogutud teabe Alates Sa

Kogume teavet otse teile, kui te täitke ühtegi registreerimise vormid läbi meie teenused, täitke konto andmed, ja kui teile juurdepääsu meie teenuste kaudu kõikides seadmetes. Me kogume teavet seadme kasutamise kaudu küpsiseid, veebimajakaid pikslit ja muud sarnased tehnoloogiad kas meie poolt kasutatud või kasutada teiste üksuste nimel CultureWorks.

Kategooriad kogutud isikuandmed Alates kolmandate osapooltega

Võime koguda teavet kolmandatelt osapooltelt, näiteks teie lingitud sotsiaalmeedia veebisaitidelt, kaasrahastajatelt, tehnoloogia pakkujatelt ja krediitkaarte töötlevatelt ettevõtetelt.

 

5.) Kuidas me teie teavet kasutame

Communications Mis Kasutajad. Võime teiega ühendust võtta e -posti või füüsilise posti teel, et teavitada teid sündmustest, millele olete registreerunud, või tehtud tellimustest.

Turundus ja Promotions. Me kasutame oma kontaktandmed, sealhulgas e-posti aadress ja füüsiline aadress, aeg-ajalt, et saada teile ja reklaammaterjale seoses meie teenustega või muu info. Need materjalid sisaldavad sponsoreeritud sisu või teavet tulevaste sündmuste või võimalusi. Võite loobuda või muuta oma eelistusi turunduskommunikatsiooni igal ajal kas klõpsates “tellimus” nupule jooksul side või e-kirja teie taotluse privacy@cultureworks.com .

Tehnilised täiustused. Me kasutame tehnilised andmed ja kasutamise kohta parandada meie teenuseid ja teha oma kogemusi meie teenused rohkem nauditav, parandada teabe õigsust, ooteaegade vähendamiseks, parandada tootepakkumisi ja teha analüüsi meie teenused.

Vastavus. Tagamaks, et meie teenused järgivad juriidilisi kohustusi ja meie enda kasutustingimusi, kogume teavet, et avastada, uurida ja ennetada tegevusi, mis võivad rikkuda CultureWorksi kasutustingimusi, rikkuda teise autoriõigusi, olla petturlikud või muul viisil ebaseaduslikud või teiste kasutajate ohutuse tagamiseks.

 

6.) Miks me teie teavet kogume ja kasutame?

Me kogume oma andmed all seaduslik alused õigustatud huvi, nõusolek ja leping. Selleks, et pakkuda teile parimat ja kõige olulisemad kogemused meie teenuste, meie õigustatud huvi on koguda oma andmed suunata teid erinevates kohtades meie teenused. Samuti kogume mida võimaldab meil koguda, mida sa vabatahtlikult ja mida on vaja, et täita oma lepingute teiega. Võite tühistada oma nõusoleku igal ajal postitada privacy@cultureworks.com. Kui logite liikmelisuse CultureWorks või meie tütarettevõtted, me koguda ja hoida informatsiooni põhjal lepingu ja hoiab ja kasutada oma teavet, et täita meie liikmete lepingud või ostab teiega.

 

7.) Andmeedastused

Võime teie andmeid edastada väljapoole riiki, kus need koguti. Võimalik, et peame seda tegema tellimuste täitmiseks või teiega tehingute tegemiseks. Teistes riikides ei pruugi kehtida samad reeglid, eeskirjad või kaitse teie riigis või riigis, kus teie andmed koguti. Andmete piiriülesel edastamisel tagame, et iga üksus, kellega seda teavet jagame, kaitseb teie andmeid vastavalt meie privaatsuspoliitikale lepinguklauslite või siduvate ettevõtte reeglite kaudu.

 

8.) jagate oma teavet

Võime teatud teavet jagada ja avalikustada järgmistel viisidel või muul kogumise ajal avalikustatud eesmärgil:

 • Teie nõusolekul. Võime teavet avaldada, kui annate meile selleks oma nõusoleku.
 • Õigus- ja õiguskaitse eesmärgid . Kui on vaja kohtumenetlusele vastata, võime avaldada teie teabe kohtule või õiguskaitseasutusele. Samuti võime teavet avaldada kolmandatele isikutele: ( i ) seoses pettuste ennetamise tegevustega, (ii) kui me arvame, et ebaseaduslikku tegevust on vaja uurida, ennetada või sellega seoses midagi ette võtta, (iii) olukordades, mis võivad hõlmata meie kasutustingimusi või muid reegleid, (iv) meie õiguste ja teiste õiguste ja turvalisuse kaitsmiseks ning (v) seadusega nõutud viisil.
 • Juhtimisseadme muutmine. Äritehingu korral, mille käigus meie või mõne meie tütarettevõtte või asjakohase vara omandame, müüme või ühendame teise ettevõttega või pankrotimenetluse või ettevõtte ümberkorraldamise raames.
 • Teenusepakkujad. Võime anda oma agentidele ja lepingutele juurdepääsu teatud teabele, et nad aitaksid osutada meie jaoks osutatavaid teenuseid, näiteks, kuid mitte ainult : CultureWorksi teenuste, toodete ja teenuste loomine, hooldus, hostimine ja tarnimine teenuseid, viia läbi turundust, maksete töötlemist, e -posti ja tellimuste täitmist, korraldada konkursse, viia läbi uuringuid ja analüüse või klienditeenindust. Me nõuame teenusepakkujatelt, et nad kaitseksid käesoleva poliitikaga kooskõlas olevat teavet lepinguliste kohustuste kaudu.
 • Affiliates. Me võime avaldada teavet tütarettevõtete. Me nõuda, et kõik meie tütarettevõtete kaitsta mis tahes teave, mida jagame neid vastavalt meie Privaatsus kaudu lepingulisi kohustusi.
 • Äripartnerid ja kolmandad osapooled. Võime teie teavet jagada teatud äripartnerite, tütarettevõtete või sidusettevõtetega.
 • Lingitud saidid. Mõned meie veebisaidid võivad sisaldada linke sotsiaalmeedia saitidele, mille teabetavad võivad meie omast erineda. Teistele teistele lingitud saitidele edastatavat teavet reguleerivad ainult nende privaatsuspoliitika ning kasutus- või teenusetingimused.
 • Sponsorid ja kaaskampaaniad. Mõnikord võime pakkuda sisu või programme, mis on sponsoreeritud või määratletud osapooltega kaasbränditud. Sponsor- või kaubamärgipartnerid võivad koguda või saada tegevuses osalevatelt külastajatelt teatud teavet. Meil ei ole mingit kontrolli selle üle, kuidas need sponsor- või kaasmärgistusparteid seda teavet kasutavad. Soovitame teil enne sponsorlusega või kaasbränditud sisu või programmide kaudu teabe esitamist külastada iga sellise sponsor- või kaasbrändingu osapoole privaatsuspoliitikat, et saada teavet nende andmekaitsetavade kohta.

 

9.) Teie GDPR -i õigused seoses teie teabega

Vastavalt isikuandmete kaitse üldmäärusele (GDPR) võivad teil olla oma isikuandmete osas järgmised õigused:

 • Juurdepääsuõigus. Teil on õigus saada teavet kogu isikuandmete kohta, mida me teie juures hoiame.
 • Õigus teabele. Teil on õigus teada, miks ja kuidas me teie isikuandmeid kogume.
 • Õigus töötlemisele vastuväiteid esitada või seda piirata. Teil on igal ajal õigus oma isikuandmete töötlemisest loobuda või piirata nende töötlemist.
 • Õigus parandada. Teil on õigus parandada kõik teie kohta olevad ebatäpsed isikuandmed.
 • õigus kustutada. Teil on õigus nõuda, et me kustutaksime kõik andmed, mida me teie kohta võime hoida.
 • Õigus andmete teisaldatavusele. Teil on õigus nõuda oma andmete teisaldatavas vormingus koopiat.

 

Ülaltoodud õiguste kasutamiseks saatke palun meie andmekaitseametnikule e -kiri aadressil  privacy@cultureworks.com ja sisestage oma soov teemareale.

CultureWorks on õigus keelduda teie taotlust kustutada kõik oma isikuandmeid, kui see on vajalik kasutada õigust sõnavabadusele ja teavet, et järgida kõiki õiguslikku kohustust, mis võivad vajada töötlemise Teie Isikuandmete põhjustel avalik huvi rahvatervise valdkonnas, arhiveerimise eesmärgil avalikes huvides, teadusliku või ajaloolise uurimistöö eesmärgil või statistilistel eesmärkidel või koostamiseks, esitamiseks või kaitsmiseks õiguslike väidetega. CultureWorks võib keelduda kustutada või hilinemise kustutamine teavet, kui see on vajalik läbi viia lepingu meil teiega.

CultureWorks ei kasuta teie isikuandmeid teie kohta automaatsete otsuste tegemiseks.

 

10.) Konfidentsiaalsus ja turvalisus

CultureWorks suhtub teie privaatsusprobleemidesse väga tõsiselt ja kaitseb teie teavet sobiva tehnoloogia, eeskirjade ja protseduuride abil, et vältida volitamata kasutamist, juurdepääsu, avalikustamist, muutmist, kopeerimist või hävitamist ning säilitada terviklikkus. Kaitseme teie teavet nii võrgus kui ka väljaspool seda. Töötleme teie isikuandmeid õiglaselt ja seaduslikult alles pärast teie nõusoleku saamist ja me ei kasuta teie isikuandmeid mingil viisil, mis on vastuolus või vastuolus eesmärkidega, mille jaoks CultureWorks teavet kogub. CultureWorks võib säilitada teie isikut tuvastavat teavet seni, kuni see on ärinõue või kui kohaldatavad seadused seda nõuavad.

Ükski Interneti kaudu edastamise viis või elektrooniline salvestusviis pole täiesti turvaline. CultureWorks võtab meetmeid, sealhulgas krüptimist ja tokeniseerimist. Peame kinni ka praegustest PCI standarditest ja meie veebisait on kaitstud turvalise sertifikaadiga. Kuigi CultureWorks teeb mõistlikke jõupingutusi, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu, kasutamise või avalikustamise eest, ei saa me tagada nende täielikku turvalisust.

 

11.) Kolmanda osapoole teenused

Kolmandate isikute kategooriad, kellega võime teie teavet jagada

Kolmandad isikud võime aeg-ajalt jagada oma teavet sisaldavad finantsteenuste ettevõtted, äripartnerite, toetajatelt, ürituste võõrustajatele, analüüsimisteenustele, e-posti teenuse pakkujad, ürituste korraldamise tarkvara müügikohas haldamise tarkvara, kliendisuhete juhtimise tarkvara, ja pilv pakkujad .

 

12.) Teie California õiguste

California elanikuna on teil California tarbijakaitseseadusega (CCPA) antud täiendavad õigused. CCPA kehtib teabe kohta, mis tuvastab, on seotud, kirjeldab, on mõistlikult võimeline olema seotud või tarbijaga või leibkonnaga otseselt või kaudselt seotud („California teave”). Teie üldised õigused seoses California teabega hõlmavad järgmist:

 • Õigus oma California teavet kustutada
 • Õigus nõuda meie andmete kogumise kohta avaldamist
 • Õigus oma andmete töötlemisest loobuda
 • Õige juurdepääs oma andmetele
 • Õigus võrdsetele teenustele ja hindadele
 • Õigus oma California teavet mitte müüa

 

Müüvad oma isiklikke andmeid

CultureWorks ei müü praegu teie isikuandmeid, kuid võite saata meile e -posti aadressil privacy@cultureworks.com ja paluda, et teie teavet tulevikus ei müüdaks, kui meie müügipraktika kunagi muutuks.

Avalikustamise taotlemine Kui olete California elanik, on teil õigus nõuda, et CultureWorks esitaks teile teavet meie tavade kohta, mis on seotud teie isikuandmete avaldamisega kolmandatele isikutele nende otseturunduse eesmärgil. Sellise avaldamise taotlused saate saata aadressile privacy@cultureworks.com (teemareal „Teie California privaatsusõigused”). Me ei müü praegu teie teavet otseturunduse eesmärgil.

California elanikuna võite taotleda ka täpsemat teavet, näiteks:

 • Teie kogutud California teabe kategooriad ja konkreetsed osad
 • Allikate kategooriad, kust California teavet kogume
 • Äri- või ärieesmärgid, mille jaoks me California teavet kogusime või müüsime
 • Kolmandate osapoolte kategooriad, kellega California teavet jagame
 • Kolmandate isikute kategooriad, kellele oleme California teavet müünud, ja igale kolmandale osapoolele müüdud California teabe kategooriad
 • California teabe kategooriad, mida oleme jaganud teenusepakkujatega, kes pakuvad meile teenuseid, näiteks teie maksete töötlemine

 

Ei mingit diskrimineerimist. CultureWorks on pühendunud teie California õiguste austamisele. Kui te otsustate oma California õigusi rakendada, ei keelata teilt kunagi kaupade või teenuste eest teistsuguseid hindu ega hindu ega pakuta erineva kvaliteediga kaupu või teenuseid.

Kui teil on selle privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võtke palun ühendust meie andmekaitseametnikuga kas e -posti aadressil privacy@cultureworks.com või posti teel.

 

CultureWorks Inc.

Tähelepanu: andmekaitseametnik

110 East 25th Street

New York, NY 10010

 

KÜPSISPOLIITIKA

Kui külastate meie veebisaiti või kasutate meie rakendust, palume teie arvutisse salvestada väike tekstifail, mida nimetatakse küpsiseks. Küpsised võimaldavad meil teie kohta teatud teavet meelde jätta, et saaksime teid meie veebisaidile naastes ära tunda. See mäletab sellist teavet nagu keele-eelistused või sisselogimisteave. Teie seadmesse seadistatud küpsised on esimese osapoole küpsised, samas kui kolmanda osapoole küpsised on küpsised, mida võime teie arvutisse salvestada ja mis pärinevad muult kui meie domeenilt. Võime kasutada kolmanda osapoole küpsiseid reklaami või turunduse eesmärgil. Allpool saate lugeda kõiki meie kasutatavaid küpsiseid, küpsiste eesmärke ja teavet selle kohta, kuidas oma küpsiste eelistusi hallata.

 

Küpsiste tüübid

Hädavajalikke küpsised

Mõned meie kasutatavad küpsised on meie veebisaidi toimimiseks hädavajalikud. Neid küpsiseid ei saa deaktiveerida. Kasutame neid küpsiseid näiteks sisu kuvamiseks, lehtede laadimiseks, veebisaidil navigeerimiseks ja meie teenuste kaudu maksete hõlbustamiseks.

Nende küpsiste hulka kuuluvad meie makseteenuse pakkuja Stripe ja Pardot küpsised (mis mäletavad teie küpsiste eelistusi).

Jõudlusküpsised

Kasutame oma teenuste toimivuse parandamiseks teatud küpsiseid. Me mõõdame saidi liiklust ja loeme külastusi jõudlusküpsiste abil, võimaldades meil teada saada, kuidas kasutajad meie saidil navigeerivad ja millistel lehtedel võib olla vaja muudatusi.

Nende küpsiste hulka kuuluvad Google Tag Manager küpsised .

Sihtimis- ja reklaamiküpsised

Kasutame teatud küpsiseid, et teid kui kasutajat ja teie eelistusi ära tunda, et saaksime teile aeg -ajalt reklaamida teistel platvormidel. Kasutame nendelt küpsistelt kogutud teavet ainult enda reklaamimiseks ja mitte teie teabe müümiseks, et teised saaksid teile reklaami teha

Need küpsised hõlmavad Google Adsi küpsiseid, Facebook Pixeli, LinkedIni küpsiseid ja juhtivaid kohtuekspertiisi küpsiseid.

 

Küpsiste haldamine

Saate kontrollida küpsiseid nii läbi brauseri seadeid ja läbi oma küpsistega nõustumise mehhanism. Teie brauser on seaded, mis võimaldavad teil keelata küpsiseid. Võite kustutada küpsised, mis olid eelnevalt asetatud seadmesse läbi brauseri.