I korruse saal

Maja I korruse kutsuva päevavalgusega avar ja hästiventileeritud saal sobib seminariks, hübriid-konverentsiks või töökoosolekuks.

Lisaks

Pulmad, firmapeod ja sünnipäevad sobivad meile samuti! Meil on hajutatud ruumikasutus ning olemas kõik vajalik heli-valgus- ja esitlustehnika ning lavalahendused. Maast laeni aknad pakuvad külluslikku päevavalgust ning nende pimendavaid kardinaid kasutades võtab maad õhtune hubasus. Sisekujunduse tagasihoidlik joon lubab valguse ja mööbliga luua just Sinu sündmuse jaoks sobilikud isikupärased lahendused.

 

250m2 saali saab ühendada avara kohvikumiljööga või laiendada päikselise tagahoovi poole. Sealsamas võimendavad sirmid ja vaheseinad saali ka väiksemaks teha ja luua õdusa olemise ka väiksema seltskonna kohtumiseks. Saali akustika on suurepärane ja tehnilised lahendused maailmatasemel kvaliteediga. Saame muusikalise programmi lahendusi pakkuda just Sinu sündmusele olgu selleks live bänd, meeleolu loov DJ, mahe taustamuusika või elamuslik klubiõhtu. Olemas on asjatundlik korraldustiim, kes aitab planeerida programmi, söögid-joogid ja tehnilised lahendused.

 

Hind: alates 40 eur/in
Külaliste arv: 25-80

 

Küsi lisaks:
– Näituste külastus giidiga või omal käel
– Catering lahendused
– Muusika ja meelelahutus
– Videoülekanded & hübriidlahenduste partnerid