Restoran

Lehest juureni, ninast sabani.

Fotografiska restoran töötab 0-kulu põhimõttel. Kasutame toiduvalmistamisel leidlikke viise, ei raiska toorainet ega tekita jäätmeid. Kõik, mis õiest juureni või ninast sabani, leiab kasutust – nii köögis kui ka baaris. Sellest vähesest, mis alles jääb, saab aga üleöö kompost, mis jõuab ringiga tagasi põldudele ja peenardele.

Teretulemast

Oma visiooniga – inspireerida maailma teadlikumalt tunnetama – püüame tähelepanu pöörata sellele, mida me sööme ja joome ning suunata inimesi jätkusuutlikumate harjumuste poole. Meieni jõudev värske kohalik tooraine leiab maksimaalsel määral rakendust, seda nii köögis mõnd rooga valmistades kui ka baarileti taga kokteili kokku segades. Need minimaalsed toidujäägid, mis restoranis tekivad, pannakse aga kompostrisse, kus 24 tunni jooksul tekib nendest kompost. See omakorda antakse talunikele, kes restorani toorainega varustavad või teistele söögikohtadele, kes näiteks maitsetaimi kohapeal kasvatavad.

Meie toidu hing on jätkusuutliku restorani eestkõneleja, mitmekülgse karjääriga Muhust (Pädaste) Rootsi (Fäviken Magasinet) ja Prantsusmaani (Fulgurance), kaasaegse Eesti maitse kujundaja Peeter Pihel. Hooajalise ja omanäolise veinikaardi eest hoolitseb Kristjan Kiho. Eesti restoranide teejuhis White Guide 2022 oleme Meistriklassi 2.kohal.

Lahtiolekuajad

Kolmapäev–Neljapäev
17:30–00:00
(köök kuni 23:00)

Reede
17:30–01:00
(köök kuni 23:00)

Laupäev
15:00–01:00
(köök kuni 23:00)

Pühapäev
11:00–16:00
(köök kuni 15:30)

Reserveeri laud

Osale ka pühapäevastel brunchidel!

Star Wine List'ist

Star Wine List on üks euroopa ja maailma tunnustatumaid veini väärtustavate kohtade listinguid. Fotografiska Tallinn restoran on samuti listis mainitud.

Külasta Wine listi lehekülge.