Kohvik ja tagahoov

Näituseelamused nõuavad aega ja kohta, et nende üle muljetada. Meie esimesel korrusel asub hubane kohvik tervisliku hommikumenüü, hooajalise põhimenüü ja oma maja küpsetistega, et saaksid võtta hetke fikaks – naudinguks olemisest ja elust.
Veelgi enam – mitmete toitude kõrvale leiad meie menüüst sommeljee soovitatud veini või õlle ja pühapäeviti toimub kohvikus jätkusuutliku menüüga brunch.

Meie lugu

Fotografiska kohvikust leiab speciality ehk erikohvi – teeme koostööd vastutustundlike ettevõtetega nagu Paper Mill Röstikoda, The Brick ja Rocket Bean. Iga päev pakume erinevat uba päevakohvina. Samuti kostitame igal argipäeval päevapakkumisega, info meie päevapakkumiste kohta leiab Instagramist ja ka siitsamast. Kohviku menüüvalik ja päevapakkumised sobivad nii kohapeal nautimiseks kui ka kaasa ostmiseks!


PS! Suvel on päevapakkumised puhkusel, kuid kindlasti leiad endale midagi head lõunal nautimiseks ka meie laia valikuga põhimenüüst.

Avamisajad


Esmaspäev – reede
8:30–20:00

Laupäev
10:00–20:00

Pühapäev
10:00–18:00

Tagahoov

25. maist on avatud ka meie uues kuues rohelusse kasvav Fotografiska tagahoov, millest saab suveks kestlik heaolu-oaas keset linnadžunglit, kus kohtuvad kelmikad kokteilid, suvine grillmenüü ja muretu melu. Kui otsid mõnusat kohta lõunatamiseks või õhtusteks kokteilideks, siis peale tagahoovi avamist tead, kuhu tulla! Hoia silm peal meie Facebookil ja kodulehel – tagahoov saab suvel olema täis kontserte, pidusid etendusi, kinosid, töötubasid ja igapühapäevaseid brunche.

Vaata üritusi:

Tagahoovi avapidu koos Muusikanõukoguga

Mari jürjens & Vaiko Eplik “Elust Enesest” kontsert

Meeleolukas kooli lõpp Fotografiskas